Loading......

Nespresso Vertuo next kahve makinesi, Koyu Gri

  • 30'dan fazla kahve çeşidi: Espresso ve Lattelerden, buzlu veya eşsiz aromalı kahvelere kadar sonsuz lezzetli Nespresso tarifi hazırlayın. 

  • Nespresso Vertuo makineleri, hafif ve meyvemsi Espresso’dan, Mug boyutuna ve paylaşılabilir Carafe formatına kadar çok çeşitli kahve kapsüllerini aynı makinede yapmanızı sağlar; hepsi pürüzsüz kreması ile bir düğmeye uzağınızda.

  • 7 kahve boyutu için bir Nespresso kahve makinesi: Mükemmel fincan Ristretto (25 ml), Espresso (40 ml), Double Espresso (80 ml), Gran Lungo (150 ml), Mug (230 ml), XL Coffee (355 ml) ve Carafe (535 ml).

  • En yumuşak ve en hoş kahveler ile birlikte eşsiz cömert Nespresso kreması.

  • Kavruldukları ve öğütüldükleri andan itibaren aromaların tazeliğini koruyan kapsüller.

  • Şık tasarım: Premium versiyonlarda krom vurgular ve farklı, özel renkler.

  • En son teknolojiye sahip makineler: Mükemmel bir fincan kahve, kapsülün üzerinde bulunan kod sistemi sayesinde tek tuşla otomatik olarak hazırlanır.

  • Sürdürülebilirlik: B Corp, sosyal ve çevresel performans için onaylanmış yüksek standartlar belirler. Nespresso, iş modelini iyilik için dönüştürücü bir güç olarak kullanan B Corp küresel hareketine katılıyor.

  • Kapsüller, sonsuz kez geri dönüştürülebilen bir malzeme olan, en az %80 oranında geri dönüştürülmüş alüminyumdan yapılmıştır.


Kısa Açıklama

Vertuo Next ile farklı kahve çeşitlerine tek tuş ile aynı makinede saniyeler içinde hazırlayın.

 

Vertuo Next ile kahve hazırlığını farklı bir boyuta taşıyın! Espresso boyutundan, Carafe Pour-Over Style'a kadar 7 farklı fincan boyutu arasından istediğinizi seçin. Vertuo kahve makinesi, sadece bir tuş ile size gizli  bir hazine sunmak için her bir geri dönüştürülebilir kahve kapsülüne entegre edilmiş kodu okur. Geniş ürün yelpazesi ile size farklı aromalar, tatlar ve en önemlisi pürüzsüz bir krema sunar.

 

Vertuo Next makinesi, birden fazla rengi ile sizi mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapacak. Size sürekli eşsiz bir deneyim sunmak için kendini otomatik olarak günceller ve daha sürdürülebilir bir gelecek için %50 geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır.

 

Bugünün kahve deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyın...


Uzun Açıklama

Vertuo Next makinesi, her zaman daha iyisini hedefler. Makineniz ile sabah Mug, öğlen Espresso ve öğleden sonra Gran Lungo gibi hissediyorsanız, Nespresso Vertuo Next tam size göre. Kahve deneyiminizi ne kadar ileri götürmek istediğinize karar verebilmeniz için, 7 farklı fincan boyutuyla tüm kahve çeşitlerini tek bir tuş dokunuşuyla yapar.

 

Vertuo Next, yeni kahve sistemi olan CentrifusionTM teknolojisi ile kahve deneyimini bir adım öteye taşıyor.  Bu teknoloji, makineninizin, makinenizin her bir kahve kapsülüne entegre edilmiş kodu okumasını sağlar. Ardından, her bir kahve kapsülünün gizli hazinelerini çıkarmak için en ufak ayarları bile yaparak size hızlıca bir kahve yapar ve her kahvede farklı bir deneyim sağlar.

 

Vertuo Next, çeşitli renklerde mevcuttur. Bu makine, yazılımını güncellemek ve size kesintisiz bir kahve deneyimi sunmak için Wi-Fi ve Bluetooth'a bağlanır.


Özellikler
Tüketim

A+

Güç tasarrufu modu

Isınma süresi

30 saniye (makine kapalı ve kilitli haldeyken)

Büyük tarifler için hareketli bardak desteği

Su haznesi kapasitesi

1.1 L

Çıkarılabilir Su Haznesi

Güç

220-240V, 50Hz, 1260W

Kullanılmış kapsül kapasitesi

10 espresso or 6 mug kapsülü

Kablo Uzunluğu

75 cm

Makine boyutları (GxDxY)

142 x 429 x 314 mm

Makine ağırlığı

4 kg

Paketlenmiş makine ağırlığı

5.2 kg

Ambalaj boyutları (GxDxY)

565 x 387 x 407 mm


Product Image

Koyu Gri

Product Image

Bronz Kahverengi

Product Image

Vişne Kırmızısı

Product Image

Silver

Product Image

Mat Siyah

Product Image

Klasik Siyah

Product Image

Vişne Kırmızısı + Aero4

Product Image

Mat Siyah + Aero4

Product Image

Klasik Siyah + Aero4

Product Image

Beyaz

Product Image

Bronz Kahverengi + Aero4